piątek, 24 września 2010

ID

levis


ID kojarzy mi się bardziej z jedną z trzech instancji aparatu psychicznego człowieka wg Freuda lub z przydzielonym numerem osobie pracującej w korporacji niż z... dżinsami. A jednak! Jak się okazuje marka Levi's przeprowadziła prawdziwą rewolucję w krojach damskich spodni - Levi's Curve ID. Firma wyodrębniła 3 typy kobiecej sylwetki i do nich dopasowała dżinsy :
- prosta sylwetka (slight curve)
- zaokrąglona sylwetka (demi curve)
- pełna sylwetka (bold curve).
W związku z tym Levi's zaprezentował efekty swoich działań podczas eventu 16 września 2010 w firmowym sklepie w Złotych Tarasach. Na imprezę zostały zaproszone osoby znane ze szklanego ekranu, stylistka Glamour oraz blogerki. Przy energetycznej muzyce, smacznym jedzeniu oraz świetnym towarzystwie dyrektor marketingu grupy wschodnioeuropejskiej, Justyna Gościńska przybliżyła nam koncepcję Curve ID, a stylistka Maja Naskrętska opowiedziała o najnowszych trendach. Po prezentacji mierzeniu spodni, śmiechom i robienia zdjęć nie było końca :-)
Wg mnie było to jedne z lepszych spotkań blogerek - świetna atmosfera, duża reprezentacja i mnóstwo energii. Oby więcej takich spotkań!

bloo5

levis5

levis3

lump

levis2

bloo4

agacior

levis1

bloo3


my husband's shirt H&M
jeans Promod
belt Zara
wedges H&M
jewerly Mango


5 komentarzy:

 1. Id, Ego, Superego, hi5 też mi się z tym skojarzyło jak przeczytałam temat Twojego posta :)

  Ps. Strasznie, żałuje, że mnie tam zabrakło widać, że atmosfera była świetna i dobrze się bawiłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojjj tak było super :D byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! zwłaszcza Tobą i Sandrą, od razu zaskoczyło, także czekam na następny zlot:) buziaki:*

  ps. wyglądałaś bombowo!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. CZekam na następne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach z lexusa ;)

  OdpowiedzUsuń