czwartek, 3 marca 2011

Czekając na wiosnę...

Piękne, słoneczne dni (prawie zwiastujące wiosnę) są idealną okazją do zrobienia zdjęć i zamieszczenia ich na blogu. Niestety nie w moim przypadku. Owszem, marcowe słońce dodaje mi energii i optymizmu, jednak ostatnio najzwyczajniej w świecie nie mam czasu. Pozostają mi weekendy, które często też mam zajęte. Ale żeby nie zaniedbywać bloga i Czytelników, poświęciłam chwilę i przeprowadziłam małą sesję w domowym zaciszu. Okulary z powodzeniem mogę nosić już teraz, natomiast dżinsowe botki muszą jeszczę poczekać na prawdziwie ciepłą wiosnę.
Ponieważ wspomniałam, że ostatnio jestem na bakier z czasem, to zawsze znajdę "minutę" na czytanie..czegokolwiek. Na zdjęciach możecie zobaczyć skromny wycinek mojej "modowej" biblioteczki - przedstawiam książki, które wg mnie warto przeczytać lub przejrzeć, jak w przypadku "Klasycznej setki" lub "Leksykonu Moda". Pozostałe dwie to biografia Coco Chanel i  zabawana powieść brytyjskiej redaktorki mody, Karen Wheeler pt. "Sama słodycz". Nie będe opisywać tych pozycji, zajrzyjcie same/i, a ja tymczasem zanurzę się w kolejnej kobiecej lekturze. C.D.N.
Pozdrawiam!

IMG_0645

IMG_0649

IMG_0651

IMG_0652

Mango boots and sunglasses

photos by me

13 komentarzy:

 1. Świetne buty, a na książeczki pewnie się skuszę, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne oksy <3

  creme-powder.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne okulary! buty nie w moim stylu, gdyby były płaskie, a ten fason jest przeze mniee nie uznawany, jak popularne panterkowe na kaczuszce.

  OdpowiedzUsuń
 4. hm ciekawe buty, sama chyba bym się nie odważyła takich założyć więc czekam na Twoje zestawy! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fatalne buty.

  OdpowiedzUsuń